دانشگاه صدا و سیما در حوزه رسانه مرجع خواهد شد

به گزارش تور سریلانکا، معاون پژوهشی دانشگاه صدا و سیما گفت: دانشگاه صدا و سیما میخواهد در حوره رسانه، تلویزیون، برنامه سازی مرجعیت رسانه را در سطح کشور به دست آورد.

دانشگاه صدا و سیما در حوزه رسانه مرجع خواهد شد

علی رجب زاده طهماسبی، معاون پژوهشی دانشگاه صدا و سیما در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه تور سریلانکا گفت: دانشگاه صدا و سیما به دنبال مرجعیت رسانه است به طوری که بتواند درحوره رسانه، تلویزیون، برنامه سازی مرجعیت رسانه را در سطح کشور به دست آورد به طوری که اگر شخصی نیارمند کتاب، پژوهش و سایر مسائل مربوط به حوزه پژوهش بود به دانشگاه صدا و سیما مراجعه کند. در این صورت می توانیم به تراز مورد نظر خود دست یابیم؛ که به طبع آن مسائلی همچون تربیت دانشجوبان پویا، خلاق و اثر گذار به دست خواهد آمد.

وی ادامه داد: به همین منظور دانشگاه صدا و سیما عملکرد های مثبتی را به انجام رسانده است که از جمله آن ها می توانیم به افزایش اعطای تسهیلات پژوهشی تشویقی به اساتید، پیگیری برای تصویب و نهایی کردن آیین نامه گرنت های پژوهشی، افزایش قرار داد های پژوهشی و عقد تفاهم نامه با دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و مراکز علمی کشور اشاره کنیم. این قرارداد ها با دانشگاه خواجه نصیر برای تاسیس رشته تکنولوژی فرهنگی، و پژوهشگاه علوم شناختی برای تاسیس رشته علوم شناختی و رسانه بوده است.

رجب زاده طهماسبی با بیان اینکه دانشگاه صداو سیما در برگزاری شانزدهمین اجلاس فناوری رسانه همکاری داشته است؛ اظهار کرد: همچنین بحث احداث دنیای رادیو و برگزاری اولین برنامه تبادل علم و فناوری در دنیا اسلام در حوزه رسانه را با همکاری جامعه مصطفی در دانشگاه صدا و سیما داشته ایم. همچنین این دانشگاه در امسال فصل نامه های خود را در حوزه های علمی پژوهشی و علمی ترویجی افزایش داده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 43

به "دانشگاه صدا و سیما در حوزه رسانه مرجع خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه صدا و سیما در حوزه رسانه مرجع خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید