مردم دیر الزور سوریه تجمع عظیم ضد آمریکایی برگزار کردند

به گزارش تور سریلانکا، مردم شهر دیرالزور سوریه امروز با برپایی یک تجمع عظیم تحریم های آمریکا علیه ملت سوریه را محکوم و تاکید کردند که از اصول خود در دفاع از میهنشان تحت هیچ فشاری دست نمی کشند.

مردم دیر الزور سوریه تجمع عظیم ضد آمریکایی برگزار کردند

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، شهر دیر الزور سوریه امروز شاهد برپایی تجمع ضد آمریکایی بود.

به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه(سانا)، شرکت کنندگان در این تجمع ملی در استان دیر الزور سوریه بر مخالفت با تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ملت سوریه تاکید نمودند و گفتند که تحت هیچ فشاری، دست از اصول خود در دفاع از میهنشان برنمی دارند.

آنها در حالی که پرچم های کشورشان و پلاکاردهایی را در محکومیت تروریسم مالی در دست داشتند بر مقاومت در برابر قدرت های متجاوز علیه سوریه تاکید نمودند که در نقشه های سابق خود علیه سوریه توسط عمال تروریستشان ناکام ماندند و حالا به تروریسم دیگری که محاصره غیرانسانی و محرومیت یک ملت از حق خود در داشتن زندگی شرافتمندانه است، متوسل شده اند.

شرکت کنندگان در این تجمع ضد آمریکایی تاکید نمودند که در خوشی و ناخویش حامی میهنشان هستند و تحریم ها علیه سوریه عزم و اراده سوری ها را برای خودکفایی بالا می برد.

مختار العزی النقشبندی رئیس اوقاف استان دیر الزور سوریه هم در این تجمع گفت: قانون سزار آن گونه که آمریکا برای آن تبلیغ می نماید قانون نیست و هیچ ارتباطی با قوانین انسانی و بین المللی ندارد؛ بلکه حلقه جدیدی از زنجیره توطئه علیه سوریه و ملت آن است و همه باید بدانند که مردم ما در دفاع از خاک و ناموس خود خون دادند و هرگز از این تحریم ها متاثر نمی شوند .

رئیس اتحادیه کشاورزان دیر الزور هم بر کوشش بومی برای تقویت حوزه فراوری محصولات کشاورزی به منظور مقابله با تحریم مالی ظالمانه آمریکا تاکید نمود.

چندین شهر سوریه هم طی روزهای گذشته شاهد برپایی تجمع و تظاهرات های مشابه در محکومیت تحریم های آمریکا بوده است.

کنگره آمریکا در تاریخ 20 آذر ماه 1398طرح تحریم های خود علیه سوریه معروف به قانون سزار را به تصویب رساند. مرحله اول تحریم ها از روز چهارشنبه (17 ژوئن) اجرایی شد. این قانون به دنبال اعمال تحریم های مالی علیه دولت سوریه و متحدان آن و شرکت ها و مؤسسات مرتبط با این کشور است.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 29 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 422

به "مردم دیر الزور سوریه تجمع عظیم ضد آمریکایی برگزار کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم دیر الزور سوریه تجمع عظیم ضد آمریکایی برگزار کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید