چین تقصیر را گردن آزمایشگاه های غیر دولتی انداخت!

به گزارش تور سریلانکا، ایسنا نوشت: چین اذعان کرد که به آزمایشگاه های غیردولتی در این کشور دستور داده تا نمونه های گرفته شده از اولین مبتلایان به ویروس کرونا در مراحل آغازین شیوع، را از بین ببرند.

چین تقصیر را گردن آزمایشگاه های غیر دولتی انداخت!

با ما همراه باشید و با تور چین ارزان از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

روزنامه South China Morning که در هنگ کنگ منتشر می گردد به نقل از لیو دنگ فنگ، یک مقام مسئول در کمیته ملی دپارتمان علوم و آموزش بهداشت چین گفته که اقدام پکن در از بین بردن نمونه های گرفته شده از اولین مبتلایان به ویروس کرونا با هدف پیشگیری از وقوع خطر بر سلامت بیولوژیکی در آزمایشگاهها و جلوگیری از بلایای جانبی ناشی از بیماری های ناشناس صورت گرفته است.

این مقام مسئول در کمیته ملی بهداشت چین گفت زمانی که برای اولین بار در ووهان شیوع بیماری شبیه به التهاب ریوی گزارش شد، آزمایشگاههای چین در سطح ملی سرگرم تحقیق برای شناسایی عامل بیماری زا بودند.

لیو دنگ فنگ می گوید: زمانیکه برای اولین بار بیماری شبیه ذات الریه در ووهان گزارش شد نهادهای علمی ملی کوشش داشتند پاتوژن مسبب این بیماری را کشف نمایند براساس تحقیقات جامع و نظر کارشناسان تصمیم گرفته شد این بیماری را به عنوان ذات الریه نوع دو و در زمره بیماری های شدیدا خطرناک طبقه بندی نموده و تدابیر ایمنی بیولوژیک را بر نمونه های جمع آوری شده، جابجا شده و فعالیت های آزمایشگاهی به مورد اجرا گذاشته و علاوه بر آن نمونه های اخذ شده را از بین برود.

312 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 22 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 354

به "چین تقصیر را گردن آزمایشگاه های غیر دولتی انداخت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چین تقصیر را گردن آزمایشگاه های غیر دولتی انداخت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید