کدام منطقه تهران کمترین ابتلا به کرونا را داشته است؟

به گزارش تور سریلانکا، شهردار منطقه 17 تهران گفت: این منطقه با وجود متراکم بودن جمعیت، کمترین میزان ابتلا به کرونا را در میان مناطق 22 گانه تهران داشته است.

کدام منطقه تهران کمترین ابتلا به کرونا را داشته است؟

به گزارش فارس، محمود کلهری شهردار منطقه 17 تهران درباره آمار مبتلایان به کرونا در جنوب پایتخت گفت: خوشبختانه منطقه 17 از لحاظ ابتلا به کرونا شرایط خوبی دارد و این منطقه علیرغم تراکم جمعیت نسبت به مناطق دیگر آمار مبتلایان آن تا کنون کمتر بوده است.

وی اضافه کرد: شهرداری منطقه 17رتبه نخست مقابله با بیماری کرونا را در میان همه مناطق 22 گانه تهران کسب کرده و این در حالی است که منطقه 17 علاوه بر تراکم زیاد جمعیت دارای مراکز خرید و فروش بزرگ و معضل نفوذناپذیر بودن معابر است. بنابر این احتمال داشت بیشترین میزان ابتلا در این منطقه باشد، ولی اکنون آمار برعکس است.

شهردار منطقه 17 تهران ادامه داد: روزانه 40 لیتر مواد ضدعفونی کننده به نواحی مختلف شهرداری ارائه می شود علاوه بر آن کلانتری و بیمارستان های منطقه نیز از ارائه مواد ضدعفونی کننده توسط شهرداری محروم نبوده اند به طوری که از ابتدای شیوع کرونا تا کنون 17 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده سطوح برای معابر، اداره ها و آموزشگاه ها از سوی شهرداری تهیه و مصرف شده است.

کلهری بیان نمود: همچنین نصب تونل ضدعفونی کننده خودرو برای اولین بار در تهران در این منطقه به بهره برداری رسید و به طور کلی شهروندان نیز در رعایت استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی همکاری های خوبی جهت مقابله با کرونا داشته اند.

وی گفت: 822 هکتار از منطقه 17 با استفاده از تجهیزات استاندارد، ضدعفونی و گندزدایی شده است همچنین از فعالیت صنوفی که در طرح ستاد مقابله با کرونا ممنوع فعالیت بوده اند، جلوگیری شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 13 مهر 1399 بروزرسانی: 13 مهر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 515

به "کدام منطقه تهران کمترین ابتلا به کرونا را داشته است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام منطقه تهران کمترین ابتلا به کرونا را داشته است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید