طراحی گرافیکی و چاپ

راهنمای خرید چادر مسافرتی

در بیشتر شهرهای ساحلی چادرهای مسافرتی رنگارنگی را می بینیم که تعدادی از گردشگران را در خود جای داده، اما یکی از دغدغه های همیشگی آن ها چگونگی انتخاب و خرید چادری مناسب با شرایط شان است. با کمی دقت متوجه می شویم که چادر مسافرتی امروزه به عنوان یکی از اصلی...

21 شهریور 1399

مقاله عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز در جمع مقالات پربازدید نهاده شد

مقاله عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز در جمع مقالات پربازدید و پراستناد پایگاه web of science نهاده شد.

3 شهریور 1399

ساختار ژنتیکی، عوارض کرونا را معین می نماید

دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که ساختار ژنتیکی تا 50 درصد در بروز عوارض تب، هذیان، خستگی، نفس تنگی، اسهال و از دست دادن حس بویایی و چشایی افراد موثر است.

8 تیر 1399

آنر از سه گوشی اقتصادی 9A ،9C و 9S رونمایی کرد

آنر لحظاتی پیش گوشی های جدیدی را از سری 9 در کشور روسیه رونمایی کرد که 9A ،9S و 9C نام دارند. این سه گوشی با مشخصات فنی نه چندان قدرتمند اما با قیمت عالی راهی بازار خواهند شد.

8 تیر 1399

تلگراف: بوریس جانسون در حال آنالیز بازگشت به کار است

یک روزنامه چاپ انگلیس نوشت که نخست وزیر این کشور بعد از بهبودی از ویروس کرونا با وزیر خارجه ملاقات داشته و در حال آنالیز بازگشت به کار است.

26 خرداد 1399

دوسوم انجمن های علمی فعال و سرزنده هستند، تداوم مشارکت با 60 نشریه خارجی در سال 98

رئیس کمیسیون انجمن های علمی ایران با بیان اینکه نزدیک به دو سوم انجمن های علمی کشور دارای رتبه های A و B و جزو انجمن های فعال و سرزنده هستند، گفت: در سال 98 یکی از مهم ترین مسائل انجمن ها، رد مقالات ایرانی در حوزه بین الملل بود، اما مشارکت انجمن ها در چاپ...

2 خرداد 1399

ایندیپندنت: رای نه یونان، اروپا را با بحران روبرو کرد

خبرنگاران: مردم یونان با رد کردن قاطعانه اجرای سال ها اقدامات ریاضتی بیشتر، اتحادیه اروپا را با بزرگترین بحران سیاسی تاریخ خود روبرو کردند.

2 خرداد 1399

زیباترین کتابخانه های دنیا (قسمت اول)

در سرتاسر دنیا کتابخانه های بسیار زیبایی وجود دارند که برای درک زیبایی آن ها روز ها وقت ضروری است. به این ترتیب علم و هنر ترکیبی است که در کتابخانه های زیبای دنیا با یکدیگر ادغام شده است. جیل هارنس در طول سفر های مختلفی که به کشورهای مختلف داشته زیباترین...

11 اسفند 1398

بهترین کسب و کارها برای افراد کم سرمایه چیست؟

مهم ترین عناوین خبرهای این هفته حوزه کار و تعاون به رقم عیدی کارگران، ایجاد صندوق توسعه مهارت برای حمایت از کارآموزان، کاهش حجم صادرات فرش دستباف در امسال، بهترین کسب و کارها برای افراد کم سرمایه و راه اندازی اندیشکده تعاون اختصاص داشت.

16 بهمن 1398